Yalnız Kurt 26. Bölüm 3. Fragmanı
Yalnız Kurt 26. Bölüm 3. Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yalnız Kurt dizisinin yeni bölümü 18 Kasım 2022 Cuma günü saat 20.00’de başlayacak.

Başrollerinde Cihan Ünal ve Hasan Denizyaran gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YALNIZ KURT YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Halit’in kumpasıyla devlet nezdinde zor duruma düşen Altay vakit kaybetmeden teröristlerin isimlerini öğrenmek zorundadır. Doğan ve Yıldırım Timi de ayrı kollardan Altay’ı bu kumpastan kurtarmak için harekete geçeceklerdir.

Doğan haberi yapanların peşine düşerken Minnet ve Barış da füzeleri ateşlemek için eğitilen teröristlerin isimlerini bulmak için sahte pasaport şebekesine çökeceklerdir. Barış ve Minnet hiç beklemedikleri bir tuzakla karşı karşıya kalırlar. Konsülün gündeminde ise Türk-Yunan savaşı dışında yeni bir mesele vardır: Türkiye’nin Rusya’nın KKTC’yi tanıması için yaptığı hamle.

Meryem de Altay’ın uğradığı bu haksızlık karşısında sessiz kalmaz. O’na yardım edecektir. Altay’ın vakıfta aradığı isim listesini vermeyi kabul eder. Meryem’in bu hamlesinden sonra Altay bir kaçak durumuna düşmektense gidip Emniyet’e teslim olur.

Altay gözaltına alındığında ise beklemediği bir misafiri vardır: Amcası Halit Yıldırım… Halit Yıldırım, Altay’a bir teklifle gelmiştir.

Altay düştüğü bu tuzaktan kurtulabilecek mi? Tuzağa düşen Barış ve Minnet ne yapacak? Türkiye’nin KKTC hamlesi karşısında konsülün planları ne olacak? Halit Yıldırım’ın Altay’a ne teklif edecek?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post