Yargı 48.Bölüm Önizleme
Yargı 48.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yargı dizisi yeni bölümüyle 18 Aralık Pazar günü saat 20.00’de ekrana gelecek.

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrollerinde yer aldığı Yargı dizisinden yeni fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YARGI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Dertlerini İstanbul’da bırakıp ufak bir kaçamak için Kapadokya’ya giden Ilgaz ve Ceylin’in yakasını gerçekler bir türlü bırakmamaktadır. Ceylin’in Ilgaz’a söylemediklerinin yanında, onları bir de olayın seyrini değiştirecek isimsiz bir mail beklemektedir.

Erguvan ailesi, bugüne kadarki kayıplarının yanına bir de Parla’yı eklememek için ellerinden geleni yapmaktadır. Bu uğurda Aylin ve Osman tehlikeli bir riske girer ve Parla adına alınan kararlara bir yenisi daha eklenir. Pars’ın evlenme teklifini kabul eden Derya için Arda dosyasındaki sorunlar hala devam etmektedir. Yekta’nın Derya’ya yapacağı darp şikayeti ve Haluk’un gazeteci Berkant ile buluşması ise yepyeni olayların başlangıcı olacaktır. Birbirlerinden hiçbir şey saklamamaya yemin eden Ceylin ile Ilgaz’ı kısa bir aranın ardından dönecekleri İstanbul’da büyük zorluklar beklemektedir. Ilgaz’a yollanan mail, ardında yeni gerçekleri ve gerilimleri de beraberinde getirecek ve bu durum ikisini de bazı yol ayrımlarına itecektir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post