Site icon . .

Yüz Yıllık Mucize 10.Bölüm 2. Fragmanı

Yüz Yıllık Mucize 10.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. STAR TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yüz Yıllık Mucize dizisi yeni bölümüyle 25 Mayıs Perşembe akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in başrollerini paylaştığı Yüz Yıllık Mucize dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YÜZ YILLIK MUCİZE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Harika’nın doğum gününde annesinden gelen çiçek evde büyük bir yankı uyandırır. Kemal’in bu konuda parmağı olduğundan şüphelenen Süreyya, onunla hesaplaşır ancak Kemal’in bir sırrına daha ortak olduğunu öğrenince dehşete düşer.

Herkesten uzaklaşan Kemal ve Harika çok güzel bir gün geçirip aşklarını tazelerler. Zeren’in ise annesinin Harika’ya yolladığı çiçek konusunda kafası çok karışıktır ve Cem’den yardım ister. Bu onları daha da yakınlaştırır.

Seray, Efe’ye hissettiklerini Aysel ve Miray’dan saklayamaz. Canan, Turgut’u köşeye sıkıştırmıştır. İşler her ikisi için de zorlaşır. Adnan ise konakla ilgili beklenmedik bir hamlede bulunur. Bu hamleden sonra Süreyya için evde kontrolü ele almak zorlaşır. Canan, hesabını kapamak üzere Kemal’i bulunduğu yere getirir ve ona kim olduğunu açıklar.

Exit mobile version