Aile 24.Bölüm 2. Fragmanı
Aile 24.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Aile dizisi yeni bölümüyle 12 Aralık Salı akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı Aile dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

AİLE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Devin(Serenay Sarıkaya) babasının yasını yaşarken, en büyük desteği Aslan(Kıvanç Tatlıtuğ)’dan görmektedir. Ancak Ergun’un ölümünde cinayet şüphesi olduğunun ortaya çıkmasıyla Aslan ve Devin için yeni bir mücadele başlar.

Devin babasının yasını yaşarken, en büyük desteği Aslan’dan görmektedir. Ancak Ergun’un ölümünde cinayet şüphesi olduğunun ortaya çıkmasıyla Aslan ve Devin için yeni bir mücadele başlar. Aslan’ın araştırmaları Ergun’un ölümüne sebep olabilecek iki kişiyi işaret etmektedir: Hülya ve Ergun’un eski ortağı Sermet. Yaşananlarda Hülya’nın payı olması ihtimaliyle sarsılan Aslan, kendini hayatının en zor sınavında bulur. Ergun’un ölüm emrini veren kişi; iyileşme yolundaki annesi çıkarsa Aslan ne yapacaktır? Sırtında bu koca yükle gerçeğin peşine düşen Aslan, Ergun’un ortağının izini sürer. Devin ise diğer koldan Hülya’yla ilgili araştırmalarını sürdürür. Sevdem Vakfı’nın yaklaşan başkanlık seçimi için çalışmalara başlayan Hülya’nın bu seçimde büyük bir rakibi vardır: Nedret. Ergun’un ölümünde Hülya’nın parmağı olduğunu düşünen Nedret, bu olayın peşini bırakmayacaktır.

Cihan büyük bir depresyona sürüklenen Serap’a iyi gelmeye çalışır. Serap’ın, Soykanlarla ilgili büyük bir sırrı olduğunu anlayan Cihan, sevdiği kadının yaralarını sarabilmek için çabalar. Diğer taraftan Bedri, annesinin geçmişle ilgili sakladığı sırrın peşine düşer. Aslan ve Devin, araştırmalarının sonuna gelir. Eğer bu olayın azmettiricisi annesi çıkarsa Aslan’ın hayatının en zor kararını vermesi gerekecektir. Peki Ergun’un ölümünün ardındaki kişi kimdir? Hülya mı? Yoksa eski ortağı Sermet mi?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post