Aldatmak 63.Bölüm Fragmanı
Aldatmak 63.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Aldatmak dizisi yeni bölümüyle 28 Mart Perşembe 20.00’de ekrana gelecek.

Vahide Perçin ve Mustafa Uğurlu’nun başrollerini paylaştığı Aldatmak dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ALDATMAK YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Güzide, sevdiği adam tarafından yeniden hayal kırıklığına uğrayınca geçmişteki acılar su yüzüne çıkar. Kadriye’yle yaşanacak sarsıcı bir yüzleşme, Güzide’yi zor bir karar almaya sürükleyecektir. Ozan, öz kardeşine duyduğu merakı gidermeye karar verir. Ancak Dündar aynı yakınlığı göstermeye hazır değildir.

Tolga’nın verdiği yaşam mücadelesi Oltan Kaşifoğlu’nun bile çözemeyeceği bir noktaya varır. Bu karmaşada Oylum, perişan bir babanın umut ışığı olur. Ancak Oylum’un Tolga için yapmak istediği fedakarlığı Dicleliler kolay kolay kabul etmeyecektir.

Oylum’un aldığı büyük bir karar Kahraman’la ilişkilerini dönülmez bir çıkmaza sokar. Başına geleceklerden korkan Serra ise önlem amaçlı yaptığı bir hamleyle tüm dengeleri değiştirecektir…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post