Arka Sokaklar 661.Bölüm 2. Fragmanı
Arka Sokaklar 661.Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 26 Ocak Cuma akşamı saat 20.00’de sizlerle buluşacak.

Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Arda, borç batağından kurtulmak için yanlış üstüne yanlış yapınca Rıza’nın ve ekibin haklı tepkisiyle karşılaşır; ayrıca, hakkında soruşturma başlatılır.

Sokakta perişan vaziyette bulunan genç kadın ve çöpe attığı bebeği hastaneye kaldırılırlar. Olayın esas faillerini bulmak için titiz bir araştırmayı yürüten ekibimiz sonuç karşısında şaşkındır.

Yağız, Pınar’la evlenmek ister. Bunun için önce Rıza’dan icazet alması gerekmektedir.

Genç Feriha, bahis çetesine borçlanan kuzenini bu beladan kurtarmak için kendince bir plan yapar.

Hüsnü’nün aldığı reklam teklifi ailede coşku ve sevinçle karşılanır. Gelecek paranın nasıl harcanacağına dair herkesin kendince bir fikri vardır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post