Ateş Kuşları 45.Bölüm 2. Fragmanı
Ateş Kuşları 45.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Ateş Kuşları dizisinin yeni bölümü 1 Mart Cuma akşamı 20.00’de ekrana gelecek.

İlayda Alişan, Hande Soral ve Görkem Sevindik’in başrollerini paylaştığı Ateş Kuşları dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ATEŞ KUŞLARI YENİ BÖLÜM ÖZET

Gülayşe ve Barbar için en heyecanlı günler yaşanırken, Ateş Kuşları’nın hayat mücadelesi sürmektedir. Ejderha’nın ilgi çeken yeni konseptiyle, kısa zamanda çok para kazanacaklarını düşünen Ali’ler, kardeşlerinin düğünü için büyük harcamalar yapar. Fakat kendilerini bekleyen felaketten habersizdirler. Düğünü yaklaşan Gülayşe’yi üzmemek ve sıkıntılarını ona yansıtmamak için neler yapacaklardır? Öte yandan Sultan’ın işlediği cinayetten haberdar olup, bildiklerini diğerlerine anlatamayan Mercan bir saatli bomba gibi evin ortasındadır. Düğün telaşı içindeki Barbar’ın, Sultan’a dair tekrar şüpheleri çoğalır ve kızı takibe alır. Zıpkın ve Çelik kanadındaysa, ikiliyi şoke edecek yeni gelişmeler vardır. Biri hayatının en büyük sevincini yaşarken, diğeri şüphe ve huzursuzluğun pençesine düşecektir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post