Ateş Kuşları 54.Bölüm 2. Fragmanı (Final)
Ateş Kuşları 54.Bölüm 2. Fragmanı (Final) hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Ateş Kuşları dizisinin yeni bölümü 10 Mayıs Cuma akşamı 20.00’de ekrana gelecek.

İlayda Alişan, Hande Soral ve Görkem Sevindik’in başrollerini paylaştığı Ateş Kuşları dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ATEŞ KUŞLARI YENİ BÖLÜM ÖZET

“Sen de bize katılabilirsin istersen.”

Gurme, Ateş Kuşları’nın tahmininin aksine köfteyi hayli övmüş ve dükkânda müşteri seli yaşanmasına sebep olmuştur. Umudun her geçen gün yükseldiği Gülayşe – Barbar kanadında tedavi masrafları kaygısı bir nebze daha azalır. Bebeklerinin cinsiyetini öğrenme vakti gelen Ali ve Mercan nasıl bir sonuçla karşılacaktır? Polisle iş birliği yapıp itirafçı olan Çino’yu hangi büyük tehlike beklemektedir? Çino’dan Kara’nın ailesine dair bilgi almaya çalışan Sultan’ın yüzüne hangi gerçek duvar gibi çarpacaktır?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post