Bambaşka Biri 15.Bölüm Fragmanı
Bambaşka Biri 15.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Fox TV ekranlarında merakla beklenen Bambaşka Biri dizisi 22 Aralık Cuma günü izleyici karşısına çıkacak

Burak Deniz ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı Bambaşka Biri dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

https://youtu.be/xcAr1ZG8K5Q

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BAMBAŞKA BİRİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Leyla’nın keşifleri Öztürk ailesiyle ilgili düğümleri hızla çözmeye başlar. Ancak Leyla’nın hırsı Turan’ı istemediği şeyler yapmaya itecektir. Nevin bakış açısını değiştirecek bir yüzleşme yaşar.

Nuray ve Nurgül, Gediz ailesinin sabırlarını zorlamaya devam eder. Sebep oldukları karmaşadan faydalanan Nuray, Tahir’in vicdanıyla oynar.

Kendini bir kez daha Doğan’ın oyunları içinde bulunan İdris ona bir açıklama borçludur. Bu sefer çocukluğunu araştırma sırası Doğan’da olacaktır.

Doğan tekrar ipleri eline alınca Kenan’la mücadele etmesi kaçınılmaz olur. Ailesi Doğan’ın dönüşünden habersiz olsa da bu durumu Leyla’dan saklamak o kadar kolay değildir.

Gerçekleri öğrenen Sadık panikle hareket etmeye başlar. Bu durumdan faydalanan Doğan’ın planı beklenmedik bir misafir tarafından yarıda kesilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post