Bambaşka Biri 9.Bölüm Fragmanı
Bambaşka Biri 9.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Fox TV ekranlarında merakla beklenen Bambaşka Biri dizisi 6 Kasım Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak.

Burak Deniz ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı Bambaşka Biri dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BAMBAŞKA BİRİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Leyla ilk defa Kenan’a olan aşkına direnmeyi bırakır. İkili, aşklarının tadını çıkartacaklarını düşünüyordur. Ta ki kaderleri karanlık bir yöne sapana kadar…

İdris hayatta kalma mücadelesi verirken, Nevin Doğan’ın yaşadığı acıları öğrenir. İdris’e ulaşamayan Doğan ise yıllar sonra ilk defa gerçek benliğiyle ailesinin karşısına çıkar. Bu sefer Doğan’la yüzleşme sırası Turan’dadır. Kenan ve Leyla’nın aşk yaşamaya başlaması Doğan’ı olduğu kadar Turan’ı da korkutmaktadır.

Tahir’in yeni işi onu beklenmedik bir yola sürükler. Ekrem’in izini sürdüğü ipucu onu büyük bir keşfe götürür.

Korkunç kaderinden kaçmayı başaran yeni bir yüz, soruşturmaya farklı bir boyut kazandırır. Yetimhane yangının iç yüzü hızla ortaya çıkmaya başlarken soruşturmanın büyük bir adım atmasını sağlayan kişi Doğan olur. Ortaya çıkan bu yeni olay, hem Kenan ve Leyla’yı; hem de tüm Türkiye’yi sarsacak, her şeyin gidişatını derinden etkileyecektir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post