Ben Bu Cihana Sığmazam 36.Bölüm 2. Fragmanı (Yeni Sezon)
Ben Bu Cihana Sığmazam 36.Bölüm 2. Fragmanı (Yeni Sezon) hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yeni sezonuyla yakında ekrana gelecek.

Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan’ın başrollerini paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM BÖLÜM ÖZETİ

Cezayir ve Dumrul karşı karşıya kalır ve birbirlerine silahlarını doğrultur. Dumrul’un Cezayir’i vurmak için elinde fırsat olmasına rağmen Cezayir’i vurmaz. Cezayir, Dumrul’a kendisini neden vurmadığını sorunca aldığı cevap Cezayir’i daha çok öfkelendirir.

Cezayir, Dumrul ve Tatavlalı’dan kurtulmak için plan yaparken Dumrul da Tatavlalı’ya teklifte bulunur. Eğer Tatavlalı, Dumrul’dan aldığı görevi yerine getirirse hayalini kurduğu özgürlüğüne kavuşacaktır.

Firuze manevi babası olan Dumrul’la ilgili büyük hayal kırıklığı yaşar. Yaşadığı stres Firuze’ye fazla gelmeye başlar. Firuze, çocuklarının hayatının da tehlikede olduğunu hesaba katarak herkes için iyi olacağını düşündüğü bir karar alır. Firuze’nin bu kararına sürpriz biri de eşlik eder.

Leyla yıllardır kurduğu hayalini Cezayir’e söyler. Cezayir, geçen tüm zor zamanlara rağmen yanında duran Leyla’nın hayalini gerçekleştirmeye karar verir.

Dumrul, Cezayir’i neden öldürmez? Tatavlalı, Dumrul’dan aldığı görevi yerine getirebilecek mi? Cezayir’in Tatavlalı ve Dumrul’a karşı planı işleyecek mi? Firuze’nin aldığı karar nedir? Leyla’nın hayali gerçek olacak mı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post