Bir Sevdadır 6.Bölüm 2. Fragmanı
Bir Sevdadır 6.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT1 ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Bir Sevdadır dizisi yeni bölümüyle 6 Mart Çarşamba günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Sude Zülal Güler ve Feyyaz Şerifoğlu’nun başrollerini paylaştığı Bir Sevdadır dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BİR SEVDADIR YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yasin, doping kumpasının arkasında Tufan olduğunu öğrenir. Tufan’ın yaptıklarını bağışlamayacak ve hesabını soracaktır. İkili arasındaki büyük savaş devam ederken Yasin’in futbol hayatına dönüp dönemeyeceği ise merak konusudur. Gülender, çocukları Yeşil’den ayırmak için yeni bir plan peşindedir. Çocukların eğitimi ve bakımı için bakıcılarla görüşmeye başlayan Gülender, aradığı kişiyi bulmuştur. Yeşil’in bu duruma tepkisi ne olacaktır? Öte yandan, Bıçakçılar ve Karlıcalar arasındaki çekişme, Zülfü’nün oğlunun sünnet düğünü davetiyle yeni bir boyut kazanır. Bıçakçı ve Karlıca aileleri, ortak dostları Zülfü’nün davetini kabul ederler. İki düşman aile, tüm fertleriyle ilk kez karşı karşıya gelir. Ancak, bu buluşma sadece sevinçli bir düğünle mi sonuçlanacak, yoksa beklenmedik olaylar mı yaşanacak? Menevşe ve Tufan cephesinde, sünnet düğünü karşılaşmasında neler yaşanacak? Yeşil’i elinden kaçırdıktan sonra bunalıma giren Ünal, Yeşil’i ele geçirmekten vazgeçecek mi?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post