Dönence 14.Bölüm 2. Fragmanı (Final)
Dönence 14.Bölüm 2. Fragmanı (Final) hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Dönence dizisi yeni bölümüyle 11 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00 ekrana gelecek.

Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun başrollerini paylaştığı Dönence dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

DÖNENCE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Selman’ın çıkardığı yangında kapana kısılan Rüzgar ve Berkay için zaman çok hızlı akarken ilk yardıma koşan kişi uzaktan olanları gören Miro olur. Olayı duyan Özgür ise ailesini kaybettiği gibi kardeşini de kaybetme korkusuyla onu kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırken Rüzgar yangından sağ çıkmayı başarabilecek midir? Bu sırada Verda, Cem’in Harun’dan şüphelenmesinin altında yatan nedenlerin farkına varır. Harun ise iyice köşeye sıkışmışken Cem ve Özgür onu yakalamanın peşine düşerler. Gerçekler er ya da geç ortaya çıkarken Harun sonunda yakalanabilecek midir? Bu hayatta önemli olan şeyin sevgiyle bir arada durmak olduğunu anlayan Olgun ailesi ve Özgür kaptan için yeni bir sayfa başlar. Bir gün herkes kendi Karataş’ını bularak Dönence’nin içerisine girebilecek midir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post