Gönül Dağı 104.Bölüm 2. Fragmanı (Yeni Sezon)
Gönül Dağı 104.Bölüm 2. Fragmanı (Yeni Sezon) hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT 1 ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Gönül Dağı dizisi yeni bölümüyle 9 Eylül Cumartesi akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrollerini paylaştığı Gönül Dağı Işığı dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

GÖNÜL DAĞI BÖLÜM ÖZETİ

Taner, Selma’nın kendisine olan aşkını öğrenmiştir. Ramazan’ın yaptıklarından dolayı Taner ve Ramazan’ın arası bozulur. Amcaoğulları nasıl barışacaktır? Dişçi Musa ve Azize’nin aile arasında nikahı olacaktır. Nikah sırasında ne yaşanacaktır? Sedef ve İsmet’in girdiği sınav sonuçları açıklanır. Zahide ve Sefer’in bir karar vermesi gerekmektedir. Arslan Ailesi’ni bekleyen karar nedir? Asuman ve Cemile’nin doğumu yaklaşmıştır. İkilinin doğumu sırasında neler olacaktır? Taner ve Selma aradan geçen süre sonrası ilk kez duyguları hakkında konuşurlar. İkili ne karar verecektir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post