Gülcemal 13.Bölüm Fragmanı (Final)
Gülcemal 13.Bölüm Fragmanı (Final) hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Gülcemal dizisi yeni bölümüyle 13 Temmuz Perşembe günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in başrollerinde yer aldığı Gülcemal dizisi yeni bölüm bu hafta var mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

GÜLCEMAL YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sarsıcı gerçekler, Deva ve Gülcemal’i derinden etkiler. Büyük kararların eşiğinde olan Deva, evi terk etmek zorunda kalır ve Gülcemal bu karara sessizce izin verir. Ancak Gara’nın Deva’nın annesi olduğunu öğrenen Gülcemal’in dünyası altüst olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır.

Gülcemal, yeni bir hayat planı yapmaya karar verir, ancak önünde beklenmedik engeller vardır. Mert’i hayatlarından çıkarmak isteyen Gülcemal, kardeşi Gülendam’ın beklenmedik hamlesiyle karşılaşır. Deva’dan vazgeçemeyen Gülcemal, kendisini onun kapısında bulur. Ancak ertesi sabah Gülcemal, her şeyini kaybetmiş bir adam olarak yalnız kalır. Kendi iç dünyasında büyük bir yenilgiyi kabullenir ve bir daha geri dönmeme kararı alır.

Gülcemal’in kararını duyan herkes şaşkınlık içindedir. Artık, hayatında yeni bir sayfa açma cesaretiyle, her şeye baştan başlamaya kararlıdır. Yeniden inşa edeceği hayatında, geçmişin yükünden kurtulup özgürce ilerlemek için adımlar atacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post