Gülümse Kaderine 1.Bölüm 2. Fragmanı
Gülümse Kaderine 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Gülümse Kaderine dizisinin ilk bölümü 27 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Bahar Şahin, Sude Zülal Güler ve Doğan Bayraktar gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gülümse Kaderine bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

iveup
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Başarılı yerli dizilerle adından söz ettiren Şükrü Avşar ve patronu olduğu Avşar Film’den yine iddialı bir dizi geliyor. Burcu Över’in kaleme aldığı ve Aytaç Çiçek’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Doğan Bayraktar başta olmak üzere ülkemizin sevilen oyuncuları yer alıyor.Yaren ve Eda adlı yetimhanede büyümüş iki genç kızın hayata tutunma hikâyesi çok yakında ekranlarda olacak.

Related Post