Kardeşlerim 126.Bölüm 2. Fragmanı
Kardeşlerim 126.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kardeşlerim dizisi 27 Nisan Cumartesi saat 20.00’de sizlerle.

Celil Nalçakan ve Ahu Yağtu’nun başrollerini paylaştığı Kardeşlerim dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

“O son kusura bakacaktık!”

Nebahat ile Süreyya tartışmasına şahit olan Ömer ile Süsen, bir cevap bekliyorlardır. Ayla, Berk’le arasını düzeltmenin mutluluğunu yaşarken; tüm Eren ailesi, Emel’in okulunda yapılacak sürpriz bir etkinlik için ona destek olmaya çalışır. Akif, Süreyya’yı köşeye sıkıştıran Nebahat’le hiç istemediği bir anlaşma yapmak zorunda kalırken, Süreyya’nın bambaşka planları vardır. Cansu, Ataman Koleji’nin yeni öğrencisi olma heyecanını yaşar. Yeni bir işe başlayan Tolga ve ona eşlik eden Yasmin, hiç beklemedikleri bir durumla karşılaşırlar. Talihsiz bir durumun içine düşen Sarp ve Ömer, ne yapacaklarını bilmez haldelerken, Gökhan’ın kendi çıkarları için yaptığı hamle, Ayla’nın hayatını tehlikeye atar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post