Hayatımın Neşesi 17.Bölüm Fragmanı
Hayatımın Neşesi 17.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT 1 ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Hayatımın Neşesi dizisi yeni bölümüyle 31 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de sizlerle buluşacak.

Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin’in başrollerini paylaştığı Hayatımın Neşesi dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

HAYATIMIN NEŞESİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Mehmet’in beklenmedik karar değişikliği ve Aylin ile Murat’ın Serdarlar’ın evine taşınması, izleyicilere sıcacık anlar yaşatacak. Dizinin en sevilen çiftlerinden Aylin ve Serdar’ın nişan kararı ise, seyircileri mutluluktan havalara uçuracak. Hayatımın Neşesi’nin bu bölümünde aynı zamanda, Neşe’nin zor zamanlarında yanında olan Sevda’nın, onu korumak için gösterdiği fedakarlık göz dolduracak. Mert ile karşı karşıya gelen Sevda’nın bu cesur tutumu, dostlukların ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha hatırlatacak. Aşk konusunda ise işler karışık! Murat’ı rahat bırakmayan Seray, aşk üçgenindeki yerini sağlamlaştırıyor. Murat, Seray ve Türkan arasında yaşanacaklar, izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post