Hudutsuz Sevda 1.Bölüm 5. Fragmanı
Hudutsuz Sevda 1.Bölüm 5. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Hudutsuz Sevda dizisi 21 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de başlayacak.

Deniz Can Aktaş, Miray Daner ve Biran Damla Yılmaz’ın başrollerini paylaştığı Hudutsuz Sevda dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

HUDUTSUZ SEVDA BÖLÜM ÖZETİ

Fatih Aksoy ile Bahadır Özdener tarafından Fox TV ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Murat Öztürk otururken, senaryosu Bahadır Özdener tarafından kaleme alınıyor. Baba acısıyla sarsılan Halil İbrahim’in (Deniz Can Aktaş) güçlü intikam öyküsünü ekrana getirecek dizide Deniz Can Aktaş, Miray Daner ve Biran Damla Yılmaz’ın yanısıra Burak Sergen, Asuman Dabak, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç ve Özgür Emre Yıldırım birbirinden değerli oyuncular yer alıyor.

Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim, (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra memleketi Karadeniz’e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim’in hayatı Leto’lardan Zeynep’in (Miray Daner) çıkması ile tamamen değişecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post