Hudutsuz Sevda 23.Bölüm 2. Fragmanı
Hudutsuz Sevda 23.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Hudutsuz Sevda dizisi 7 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de başlayacak.

Deniz Can Aktaş ve Miray Daner’in başrollerini paylaştığı Hudutsuz Sevda dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

HUDUTSUZ SEVDA BÖLÜM ÖZETİ

Halil İbrahim hayatında ilk defa kaybetmekten korktuğu bir şey ile yüzleştiğini itiraf eder. Zeynep her ne kadar Halil İbrahim’e kavuşmuş olsa da kendisinin olana göz dikenin karşısında daha fazla sessiz kalmaz. Babalar sonunda oğullarının tadlarını annelerin de yardımı ile kaçırmayı başarır. En yıkılmaz denilen ittifaklar bile elbet bir yerden çatlak verir. Rızvan’ın tüm tehditlerine rağmen başını dik tutan Fikret, kimsenin beklemediği hamleyi yapar. Kazandık sananların heveslerini kursağında bırakır. Ne demişler ava giden avlanır… Halil İbrahim’in herkesten sakladığı gizli bir silahı mı vardır?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post