İnci Taneleri 1.Bölüm Fragmanı
İnci Taneleri 1.Bölüm Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İnci Taneleri dizisinin ilk bölümü yakında yayınlanacak.

Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerinde yer aldığı İnci Taneleri bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

İNCİ TANELERİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Başarılı pek çok dizi ve filmin yaratıcısı Yılmaz Erdoğan 20 yıl sonra ekrana İnci Taneleri dizisiyle dönüyor! Hazırlıkları 2 yıl süren ve senaryosu da yine kendisi tarafından kaleme alınan dizide Yılmaz Erdoğan yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ karakterine hayat verecek. Diğer oyuncular arasında Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

“Bir gün öylece durup dururken, hiçbir alamet yokken ortada kıyamet de koparmış. Meğer seninle her günümüz bir cennette geçermiş. Meğer senden sonra zaman yaşamak pahasına ölmekmiş. Şimdi yattığım ranzam mezarın kadarmış senin aşkın değil yalnız, failin olmak da varmış.”

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post