Kader Bağları 1.Bölüm 3. Fragmanı
Kader Bağları 1.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Fox TV ekranlarında yeni başlayacak olan Kader Bağları dizisi 30 Eylül Cumartesi 20.00’de sizlerle buluşacak.

Ayça Ayşin Turan ve Serkan Çayoğlu’nun başrollerini paylaştığı Kader Bağları dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KADER BAĞLARI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sevda ve Kerem’in yurt dışında tesadüfler eseri tanışmalarıyla başlayan ve engellerle sınanan güçlü aşk hikayesi yeni sezonda sizlerle. Süreç Film tarafından Fox TV ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Benal Tairi otururken, senaryosu Sema Ali Erol tarafından kaleme alınmaktadır.

Ayça Ayşin Turan ve Serkan Çayoğlu’nu bir araya getiren ve “Aşk Kaderi Yenmektir” mottosuyla ekranlara gelecek olan dizinin konusu ise şöyle; yolları bir üzüm bağında kesişen iki gencin tutkulu, delidolu sevdalarının öyküsünü; iki ayrı dünyanın insanı Sevda ve Kerem’in aşk ve mücadele sınavını konu alıyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post