Kara 5.Bölüm 2. Fragmanı (Final)
Kara 5.Bölüm 2. Fragmanı (Final) hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilecek olan Kara dizisi yeni bölümüyle 1 Şubat Perşembe akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

İlker Kaleli ve Öykü Karayel’in başrollerini paylaştığı Kara dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KARA YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep (Öykü Karayel), Kara (İlker Kaleli)’nın gizemli halinin etkisine girmişken, Kara da Çınar Ailesi ile ilgili yeni bilgilere ulaşmaya çalışır.

Kara, Rauf Çınar’dan intikam almak için planına devam ederken Zeynep ile karşılaşır. Zeynep, evinde davetsiz bir misafiri olduğunu öğrenip eve gider ama Kara’nın da onunla gitmesi gerekiyordur. Çünkü kurtarması gereken biri vardır…. Rauf, Zeynep’in güvende olduğundan emin olmak için Baykal’ı görevlendirir. Zeynep, Kara’nın gizemli halinin etkisine girmişken, Kara da Çınar Ailesi ile ilgili yeni bilgilere ulaşmaya çalışır. Zeynep, Kara ile geçen günün ardından babasına geldiğinde, babasının onu korumak için yaptıklarının sınırları aşması onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Zeynep orayı terk eder ve evine gider. Ama orada da onu başka bir sürpriz bekliyordur…

Kara ve ekibi, Rauf’un çalıştığı şirketleri araştırırken buldukları bilgilerle Rauf’a karşı hamlelerini yaparlar. Ama Kara bununla yetinmeyecektir. Zeynep’e daha da yaklaşacak, ateşle oynayacak, Zeynep’i herkesin düşündüğünden daha da yakınında tutacaktır…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post