Kardeşlerim 121.Bölüm 2. Fragmanı
Kardeşlerim 121.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kardeşlerim dizisi 2 Mart Cumartesi saat 20.00’de sizlerle.

Celil Nalçakan ve Ahu Yağtu’nun başrollerini paylaştığı Kardeşlerim dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Bir anlık dikkatsizlik sonucu Cansu’ya çarpan Orhan, Aybike’yle birlikte büyük bir panik yaşarken, kısa bir ömrü kaldığını öğrenen Akif, son günlerinin tadını doya doya çıkartmak için kolları sıvar. Gökhan tarafından köşeye sıkıştırılan Ayla, Elif’e karşı ne yapacağını bilmez bir haldedir. Sarp’la arkadaşlık yapan Oğulcan, kendinden beklenmeyen hamleler yapmaya devam eder. Süreyya, Akif’in soğuk tavırlarına anlam veremezken; Nebahat, Akif’le ilgili birtakım gerçekler öğrenir. Oğulcan’ın Ataman Koleji’nde yapacağı bir proje, Ömer’le aralarındaki iplerin daha da gerilmesine neden olur. Omuzlarında, Eren ailesine karşı büyük bir sır taşıyan Akif’in umulmadık itirafı, Ömer’i dehşete düşürür.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post