Kirli Sepeti 10.Bölüm 2. Fragmanı
Kirli Sepeti 10.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kirli Sepeti dizisi 3 Aralık Pazar 20.00’de ekrana gelecek.

Ayça Bingöl, Devrim Yakut ve Serkay Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı Kirli Sepeti dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KİRLİ SEPETİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kahraman’ın heybetli ailesinin İlkgül’ü istemeye gelecek olması büyük sorunlara yol açar. Onları davet edebileceği bir evi bile olmayan Songül, Ahmet’in hisleri sebebiyle Canan’dan da medet umamazken Yılmaz’dan bir darbe daha yer. Ağabeyinin ona yapabileceklerinden korkan Medine ise en mağdur zamanında Aylin’den medet ummak zorunda kalır. Demir ile ilişkisi Songül yüzünden zedelenen Hayriye hem aşkını kaybetmemeye çalışır hem de tüm mal varlığına el konuşan patronları yüzünden borç batağı içindeyken de işsiz kalmamaya çalışır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post