Kirli Sepeti 12.Bölüm Fragmanı
Kirli Sepeti 12.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kirli Sepeti dizisi 17 Aralık Pazar 20.00’de ekrana gelecek.

Ayça Bingöl, Devrim Yakut ve Serkay Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı Kirli Sepeti dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KİRLİ SEPETİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yılmaz’ın ani ölümü Songül’ün neredeyse aklını kaçırmasına sebep olur. Bir yandan İlkgül’ün kesilemeyen sözü, bir yandan Hatice’nin evi alacak olması Songül’ün üstüne üstüne. Canan’ın da araya girmesiyle her iki sorun çözülecek gibi olsa da Yılmaz’ın Songül’e son bir sürprizi daha olacaktır. Partiden sonra Nergis’in bebeğini kaybetmesi Hayriye’nin inanılmaz bir vicdan azabı çekmesine sebep olur. Nergis’e her an gerçekleri itiraf edebilecek olan Hayriye’yi susturmak içinse Yasemin ve Feyyaz dört dönerler. Ama olanları Kıymet’in de duyması hepsini sıkıştırır. Murat ve Aylin’in boşanma davasının görülmesi evdeki dengeleri değiştirir. Aylin artık tamamen başka bir oyun oynarken Medine de Murat’ın istediğinin olması için ona gerçekleri anlatmaya karar verir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post