Kirli Sepeti 13.Bölüm 2. Fragmanı
Kirli Sepeti 13.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kirli Sepeti dizisi 24 Aralık Pazar 20.00’de ekrana gelecek.

Ayça Bingöl, Devrim Yakut ve Serkay Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı Kirli Sepeti dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KİRLİ SEPETİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Songül kasadan pırlantaları bulunca yeni zenginliğini kardeşi gördüğü Hayriye ve Medine’yle de paylaşır. Kadınlar, bir yandan ani zenginliklerine inanamayıp hayatlarına hiçbir şey olmamış gibi devam etmeye çalışırken bir yandan da ömürlerinde bir arada görmedikleri bu paraları kimsenin aklının almadığı bir şekilde harcamaya başlarlar. Songül, Hayriye ve Medine’nin yeni imajları, işverenleri başta olmak üzere herkesin aklını alır. Krizantem’in fakir görünümlü yeni gizli zenginlerinin sefası sürecek midir yoksa bitecek midir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post