Kirli Sepeti 22.Bölüm 3. FragmanıKirli Sepeti 22.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kirli Sepeti dizisi 3 Mart Pazar 20.00’de ekrana gelecek.

Ayça Bingöl, Devrim Yakut ve Serkay Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı Kirli Sepeti dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz

KİRLİ SEPETİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hayriye, olduğu ve olması gerektiği kişi arasında kalıp zorlanırken kendini utanç verici durumlara sokar. Yardımına hiç ummadığı biri koşar. Bir başka utanç verici durumda olan Medine ise artık yorulmuştur. Bu sefer çözümü terk etmekte bulur. Fakat memleketinden gelen haber Medine’nin kurtuluşunun kolay olmayacağını gösterir. Yolun sonuna geldiğini düşünürken yardımına yine Songül yetişir. Herkes sonunda rahat bir nefes verecekken beklenen kurşun beklenmedik birinde patlar. Tüm dikkatler patlayan kurşuna çevrilince burunlarının dibinde gerçekten son nefesini veren kişiyi kimse fark etmez.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post