Kirli Sepeti 25.Bölüm Fragmanı
Kirli Sepeti 25.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kirli Sepeti dizisi 24 Mart Pazar 20.00’de ekrana gelecek.

Ayça Bingöl, Devrim Yakut ve Serkay Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı Kirli Sepeti dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KİRLİ SEPETİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hayriye’nin evdeki sorumluluklarının artmasıyla artık bir patronu daha vardır. Bu patron, hayatın acı gerçeklerini Hayriye’nin yüzüne tokat gibi çarpar. Hayriye tam bu gerçeklerin altında ezilirken karşısına geçmişten biri çıkar ve yüzünü güldürür. Fakat bu mutluluk uzun sürmez. Çünkü bu kavuşma bir anda tüm okları Hayriye’nin üzerine çevirir ve onu Yasemin’in kaçırılması olayında baş şüpheli yapar. Oysa ki tüm olanların arkasında çok daha güçlü ve nefret dolu bir düşman vardır. Sanki kızını evlendiriyormuş gibi mutlu olan Songül, Medine’nin düğün alışverişlerine koşturur. Medine ise ağzı kulaklarında gezerken yukarıdakiler bir kere daha aşağıdakilerden farkını sert bir şekilde belirtir. Ne demişler çok gülen çok ağlarmış…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post