Kızılcık Şerbeti 46.Bölüm Fragmanı
Kızılcık Şerbeti 46.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölümüyle 5 Ocak Cuma 20.00’de sizlerle olacak.

Evrim Alasya, Barış Kılıç ve Sıla Türkoğlu’nun başrollerini paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KIZILCIK ŞERBETİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Doğa, Pembe’ye açıktan savaş ilan eder.

Abdullah’ın olaysız ayrılma çabaları ters tepecek, Pembe Alev’e daha da bilenecektir. Alev ve çevresindeki herkesi kendi ailesinden uzak tutmaya ant içmiştir. Bu konuda en büyük yardımcısı Nilay olacaktır.

Ömer, Kıvılcım’a ondan neden ayrıldığını itiraf eder. Ancak bu itiraf Kıvılcım tarafından kabul görmez. Onun yerine karar vermiş olmasından dolayı Ömer’i affetmez ve Ertuğrul ile olan ilişkisine devam etme kararı alır.

Rüzgar ve Pembe dostluğu günden güne gelişmektedir. Kanalın yılbaşı partisine tüm ailesiyle katılan Pembe’yi Rüzgar’ın onur konuğu olarak takdim etmesi Pembe’nin çok hoşuna gider.

Pembe’nin Fatih’e bir kız arkadaş bulma çabalarını anlayan Doğa için artık bu son damladır. Doğa, Pembe’ye açıktan savaş ilan eder.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post