Kuruluş Osman 145.Bölüm Fragmanı
Kuruluş Osman 145.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kuruluş Osman dizisi yeni bölümüyle 2 Ocak Çarşamba günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Burak Özçivit ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un başrollerini paylaştığı Kuruluş Osman dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Söğüt’te yapılan büyük kıyımı gören Osman Bey, intikam yeminleri eder. Osman Bey’in Görklü Han’a yapacağı hamle nedir?

Bala ve Malhun Hatunların planı nedir?

Yakup Bey, Yenişehir esnafına, Uç Pazar’da onlardan vergi almayacağını söyler. Esnaf bu durum karşısında nasıl bir yol alacaktır? Malhun Hatun ve Bala Hatun, Yakup Bey’in bu hamlesine karşı ne yapacaktır?

Cerkutay’ın ihaneti ortaya mı çıkıyor?

Saadet Hatun, Ülgen Hatun’a Cerkutay’ın çaşıtlık yaptığını söyleyerek Ülgen’i tehdit eder. Ülgen Hatun öğrendiklerinden sonra ne karar verecektir?

Alaeddin Bey ve Gonca Hatun arasında neler yaşanacak

Saadet Hatun, Bala Hatun’a Alaeddin’in Gonca’dan uzak durmasını söyler Saadet Hatun’un bunu yapmaktaki gayesi nedir?

Görklü Han, Yakup Bey’i tehdit ediyor!

Prenses’i bulmaya çalışan Görklü Han, Yakup Bey’le buluşup onu tehdit eder. Yakup Bey, Görklü Han’a karşı nasıl bir tavır takınacaktır?

Orhan Bey ve Holofira, içinde bulundukları cendereden çıkabilecek mi?

Karacelasun, Prenses’le takas etmek için Holofira’yı kaçırır. Orhan Bey, Holofira’yı kurtarmaya çalışırken Karacelasun’la karşı karşıya gelir. Orhan ve Holofira, Karcelasun’un kurduğu cendereden çıkabilecek midir?

Osman Bey ve Görklü Han karşı karşıya

Osman Bey ordusunu toplamıştır. Görklü Han’la Osman Bey karşı karşıya gelir. Bu karşılaşmanın akıbeti ne olacaktır?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post