MasterChef Türkiye All Star 172. Bölüm Fragmanı
MasterChef Türkiye All Star 172. Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TV8 ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen MasterChef Türkiye All Star yarışması yeni bölümüyle 7 Aralık Perşembe günü saat 20.00’de ekrana gelecek.

Danillo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun sunucusu olduğu MasterChef Türkiye yarışmasından yeni fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Tüm sezonların en iyi yarışmacıları tezgah başına geçiyor!

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir beğeni ve ilgiyle takip edilen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de yeni sezon için hazırlıklar sürüyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye’de bu yıl yine rekabet ve heyecan dolu bir sezon yaşanacak. Dünya mutfağını en iyi tanıtan ve anlatan yarışmalar arasında yer alan MasterChef’te bu yıl birbirinden yetenekli yarışmacılar, hem kendilerini geliştirip hem de yarışmanın en iyisi olabilmek adına boy gösterecek. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yapacağı MasterChef Türkiye TV8 ekranlarında sizlerle!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post