Ne Gemiler Yaktım 1.Bölüm 3. Fragmanı
Ne Gemiler Yaktım 1.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında merakla beklenen Ne Gemiler Yaktım dizisi ilk bölümüyle 4 Aralık Pazartesi akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Deniz Baysal, Devrim Özkan ve Berk Hakman’ın başrollerini paylaştığı Ne Gemiler Yaktım dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

NE GEMİLER YAKTIM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ay Yapım tarafından Show TV ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez otururken, senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından kaleme alınıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil’in yanı sıra Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Nazmi Kırık, Ata Çağan Timur, Süreyya Kilimci, Çiğdem Selışık Onat ve Macit Koper gibi ustalar yer alıyor.

Annelikten başka hiçbir ortak noktaları olmayan Yasemin (Deniz Baysal) ve Fidan’ın (Devrim Özkan) yollarının kesişmesiyle başlayan ‘Ne Gemiler Yaktım’, iki kadının birbirinden destek alarak hayatta kalma mücadelelerine seyirciyi ortak edecek. Fidan’ın geride bıraktığı karanlık bir adam olan kocası Rutkay (Berk Hakman) ile Rutkay’ın pis işlerini açığa çıkartmak için uğraşan baş komiser Toprak (Erkan Kolçak Köstendil) ise Yasemin ve Fidan’ın hayatlarını tamamen değiştirecek noktada yer alacaklar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post