Ömer 37.Bölüm Fragmanı
Ömer 37.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Star TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Ömer dizisi yeni bölümüyle 25 Aralık Pazartesi akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ın başrollerini paylaştığı Ömer dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ÖMER YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Şule’nin amacının dostane olmadığından artık iyice emin olan Gamze, tereddüt etse de durumu dile getirir. Şule’nin açıklaması ikiliyi tatmin etmezken, Ömer ve Gamze’nin yaşadığı çatışmalar içinden çıkılması zor bir noktaya taşınır.

Çiçek ile evliliğe henüz alışamayan Reşat bu durumun sıkıntılarını yaşarken, Tahir’in kimlerle çalışmaya başladığına dair aklındaki büyük sorulara cevaplar bulmaya çalışır.

Kendilerini büyük bir tuzağın ortasında bulan Eda ve Emine şimdilik kurtulmayı başarsa da Atilla’nın şantajına maruz kalmak Eda’yı istemediği şeyleri yapmak zorunda bırakır.

Nevzat’ın attığı bir adım Ömer ve Gamze arasında yeni bir tartışmanın doğmasına neden olurken İzzet, hiç beklenmedik birinin yardımıyla Reşat ve ailesine hazırladığı oyun için düğmeye basar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post