Safir 11.Bölüm 2. Fragmanı
Safir 11.Bölüm 2. Fragmanı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında merakla beklenen Safir dizisi 13 Kasım Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak.

İlhan Şen ve Özge Yağız’ın başrollerini paylaştığı Safir dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

SAFİR YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Feraye’nin hamile olduğunu öğrenen Yaman bebeğin kendisinden olduğunu öğrenecek midir? Öte tarafta Aleyna, Yaman’ın kendisine olan ilgisiz tavırlarına artık tahammül edemez noktaya gelir. Öyle ki Yaman’ın hayatında başka bir kadın olduğundan şüphelenir. Cemile’nin de yönlendirmesiyle Yaman’dan hamile kalmayı aklına koyar ama Yaman’a yaklaştığında Yaman tarafından reddedilir. Aleyna bebek sahibi olmak fikrinden vazgeçecek midir? Ateş cephesinde ise dengeler değişmektedir. Feraye’ye ve bebeğine sahip çıkmak adına bu yola girmiş olan Ateş an be an Feraye’ye doğru çekilmektedir. Okan ise abisinden gizli Sarp’la anlaşma yapar. Vural’dan kurtulmak için karakola gidip teslim olacaktır. Ateş’e kurduğu ikinci kumpası da başarısız olan Vural ise üst üste benzer durumlar yaşanmasından dolayı şüpheye düşer. Vural’ın şüphesi onu kendisine ihanet eden Bekir ve Sarp’a götürecek midir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post