Safir 17.Bölüm Fragmanı
Safir 17.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında merakla beklenen Safir dizisi 25 Aralık Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak.

İlhan Şen ve Özge Yağız’ın başrollerini paylaştığı Safir dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

SAFİR YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Aleyna’nın hamile olduğunu öğrenen Feraye sarsılsa da Yaman’ın aşkından ve sadakatinden bir an bile şüpheye düşmez. Ancak bu hamilelik Yaman ve Feraye’nin kavuşmasının önünde yeni bir engel olarak ortaya çıkar. İşin en zorlayıcı tarafı ise babalık testi için geçmesi gereken süredir. İki sevgili kendilerinden son derece emin olsalar da yargılayıcı insanlarla çevrili bir dünyada aşklarını nasıl ayakta tutacaklar?

Ateş, Vural’ın oğlu olduğunu öğrenince Gülfem’le yüzleşir. Annesi ile artık aralarında bir uçurum oluşmuştur. Vural’ın zoruyla Gülfem, gerçeği Yaman ve Okan’a da söylemek zorunda kalır. İki kardeş, Ateş’i artık bir “Bakırcı” olmasına rağmen ağabeyleri olarak kabul edecekler midir?

Bir avukat olarak arkadaşına destek olan Güneş, Bade’nin gerçek ailesiyle ilgili hiç bilinmeyen gerçeklere ulaşır.

Şirkete geri dönen Ömer’i çok tatsız bir sürpriz beklemektedir. Gülsoylar yeni bir krizin eşiğindedir. Ateş hayatına bir Gülsoy olarak mı yoksa bir Bakırcı olarak mı devam edecektir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post