Şahane Hayatım 3.Bölüm 2. Fragmanı
Şahane Hayatım 3.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Fox TV ekranlarında heyecanla beklenen Şahane Hayatım dizisi 15 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile sizlerle buluşacak.

Hilal Altınbilek ve Onur Tuna’nın başrollerinde yer aldığı Şahane Hayatım dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ŞAHANE HAYATIM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yıllar sonra karşısına çıkan Niyazi yüzünden, Şebnem’in bütün hayat düzeni alt üst. Sıkı durmaya, toplamaya çalışıyor ama her şey dağılmak üzere! Bacağına aldığı bıçak yarası gün geçtikçe kötüleşiyor. Onur’un davranışları gittikçe tuhaflaşıyor. Binbir fedakarlıkla kurduğu şahane hayatı başına yıkıldı yıkılacak. Ama Şebnem pes etmemeye kararlı! Peki bu cendereden nasıl kurtulacak?

Başındaki dertler yetmiyormuş gibi yaklaşan dernek seçimleri için lobi faaliyeti yapmak zorunda olan Şebnem, cemiyet hayatının kraliçesi olma şansını elinden kaçırmak istemiyor. Etki alanı giderek arttıkça Aysel’in sınırlarını zorlamaya, onu kendine daha çok düşman etmeye başlıyor. Acaba Aysel yıllardır tahammül ettiği Şebnem’in artık ipini çekmeye mi hazırlanıyor?

Küçük bir ayrıntıdan Şebnem’in peşinde düşen Mesut’un şüphesi, Şebnem’le görüştükten sonra kocaman oldu. Bunun arkasını bırakmamaya kararlı. Niyazi’yle Şebnem arasında mutlaka bir bağlantı var ama ne? En iyisi Şebnem’in geçmişine, İzmir’e kadar gidip bakmak. Eyvah! Şebnem bu kadar kısa sürede yakalanacak mı gerçekten?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post