Sandık Kokusu 12.Bölüm 3. Fragmanı
Sandık Kokusu 12.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Sandık Kokusu dizisi yeni bölümüyle 28 Şubat Çarşamba akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci’nin başrollerini paylaştığı Sandık Kokusu dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz

SANDIK KOKUSU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Karsu (Özge Özpirinçci) ve Atilla (Metin Akdülger) öpüşürken, Reha’nın (Necip Memili) bağırma sesiyle ayrılırlar.

Reha, Atilla’nın üstüne yürürken, onları Mert ayırır. Hande, Reha’yı eve götürür, Karsu ise Atilla’nın evine gider. Karsu, Atilla’dan özür dileyecekken Atilla, Karsu’yu tekrar öper. Bunun bir oyun değil, gerçek olmasını istiyordur. Karsu’nun ise düşünmeye ihtiyacı vardır.

Kadir’in adamları Atilla’nın evine baskın düzenlerler. Peki Atilla tuzağa düşecek midir? Lale, sitede Atilla’yı görüp tanır ve kapısına dayanır. Bu durum Lale’nin başına nasıl bir bela açacaktır? Atilla’nın adamları Mert’i görür. Atilla’nın onu öldürmediği ortaya çıkar.

Karsu tesadüf sonucu bir şeylerden şüphe duyar. Böylelikle Atilla’nın bir sırrı daha ortaya çıkar. Peki bu sır karşısında Karsu’nun tepkisi ne olacaktır?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post