Üç Kız Kardeş 83.Bölüm 2. Fragmanı
Üç Kız Kardeş 83.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümüyle 27 Nisan Cumartesi günü saat 20.00 ekrana gelecek.

İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada’nın başrollerini paylaştığı Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz

ÜÇ KIZ KARDEŞ BÖLÜM ÖZETİ

Derya ve Kartal’ın nikah günü gelip çatmıştır fakat Özer’in aldığı yangın haberiyle herkes dehşete kapılır. Rüçhan’ın zafer sandığı haber, Türkan ve Somer alevlerin arasındaki yaşam mücadelesine dönüşür.

Özer ve Rüçhan’ın birbirlerine olan öfkesini, Sevilay fırsata çevirmeye çalışır. Kendini kurtarmak adına planlarına Müjgan’ı da alet edecektir. Kızların Müjgan’dan şüphelenmesi nedeniyle Müjgan ve Sadık’ın ilişkisi zedelenebilir. Sevilay cephesinde ise işler umduğu gibi gitmeyecektir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post