Veda Mektubu 16.Bölüm 2. Fragmanı
Veda Mektubu 16.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Veda Mektubu dizisi yeni bölümüyle 19 Haziran Pazartesi akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar ve Rabia Soytürk’ün başrollerini paylaştığı Veda Mektubu dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Aslı ve Mehmet, karşılarında Seher’i görünce ne yapacaklarını bilemezler… Bu kadar şeyin yaşanmasının sebebi Seher midir? Yoksa bu da oyunun bir parçası mıdır? Aslı ve Mehmet, gerçeğin peşine düşerken birbirlerinden uzaklaşırlar çünkü Aslı gördüğüne inanırken Mehmet’in kalbi bunu reddediyordur.

Ziya, evdeki gerginliklerin üzerine Alanur ile konuşmak ister ama işler hiç de umduğu gibi gitmez. Bu buluşma belki de tüm düzenlerini bozacaktır. Herkes kendi derdini çözmeye çalışırken Karlı ailesi, evin içindeki asıl tehdidin farkında değildir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post