Veda Mektubu 18.Bölüm 2. Fragmanı
Veda Mektubu 18.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Veda Mektubu dizisi yeni bölümüyle 10 Temmuz Pazartesi akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar ve Rabia Soytürk’ün başrollerini paylaştığı Veda Mektubu dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Seher’in intikam okları, ters yöne saplanınca Ziya ve Alanur’un birbirlerini kaybetme korkuları yüzlerine vurulur. Ama artık kararlar verilmiş, veda mektupları yazılmıştır. Ziya kimi seçecektir; Alanur’u mu, Seher’i mi? Mehmet, Aslı’nın sürekli gergin olmasından şüphelenip ne sakladığını anlamaya çalışırken, Barış ve Hatice onların arasını bozmak için iş birliği yapmaya başlar.

Durumdan şüphelenen Aslı, Barış’ı araştırmaya başlar, Beste’den yardım ister. Ama işin içine girdikçe bozamadığı bir düğümün içinde kalır. Ziya, zehirlenmesinin gerçek sebeplerini öğrenince işin peşine düşer ve duyduğu gerçeklerle sarsılır. Şimdi gerçekten zor bir kararın eşiğindedir…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post