Yabani 12.Bölüm 2. Fragmanı
Yabani 12.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yabani ilk bölümü ile 28 Kasım Salı akşamı 20.00’de sizlerle buluşacak.

Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı’nın başrollerini paylaştığı Yabani dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YABANİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Bagajda kan bulduktan sonra Rüzgar’ı bulmaya şehir dışındaki eve giden Alaz ve Yaman, üstü başı elleri kanlar içinde Rüya ile karşılaşırlar. Alaz ve Yaman Rüya’yı bu durumdan zararsız bir şekilde çekip almaya kararlıdır, bunun için her şeyi de yapmaya razıdırlar, yapacaklardır da…

Rüzgar’ın o evde olduğunu bilen babası Adil, oğlunu bulmaya gittiğinde tahmin etmediği bir manzara ile karşılaşır. Oğlu için endişelenen Adil polise ihbarda bulunur. Soysalan aile fertleri ihbar üstüne emniyete alınırken, bunlardan habersiz Alaz tarafından evine getirilen Rüya’nın yanına Yaman da gelir. Yaman Rüya’yı da alıp onları kimsenin bulamayacakları yer olan cehennemin dibine götürür.

O sırada Çağla’nın yanında olan Cesur ve Asi her şeyden habersiz Yaman’a ulaşamamanın gerginliğini yaşamaktadırlar.

Neslihan’da Yaman Ali’ye ulaşamamanın tedirginliğini yaşarken, olan biteni Alaz’dan öğrenir. Hiç düşünmeden Güven ile oğlunun yanına Cehennemin Dibine gider, bunu duyan Serhan çılgına dönse de ailecek çözmeleri gereken daha büyük bir problem daha vardır.

Alaz hastaneye gittiğinde bir ipucu ile karşılaşır ve bu gizemin peşine düşer. Gizemi çözmeyi ve Rüya’yı kurtarmayı kafaya koymuş olan Alaz yolun sonunda hiç tahmin etmeyeceği bir şey ile karşılaşacaktır. Asi’nin Alaz’a dediği gibi kurcaladığı gizemin altında ezilecektir, peki tüm bunları omuzlayabilecek kişi kim olacaktır?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post