Yabani 16.Bölüm Fragmanı
Yabani 16.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yabani ilk bölümü ile 26 Aralık Salı akşamı 20.00’de sizlerle buluşacak.

Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı’nın başrollerini paylaştığı Yabani dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YABANİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Serhan’ın oyununa kurban giden Umut’un ölümü Asi, Cesur, Yaman Ali de büyük bir yas etkisine sebep olsa da, Umut ismine yaraşır bir şekilde başta Ece olmak üzere bir çok insana Umut vererek dünyadan ayrılacaktır.

Yaman Ali, Asi ve Cesur bu yas duygusu altında farklı yönlere dağılırlar. Asi soluğu gettoda alırken onu yalnız bırakmayacak suç ortağı Alaz yanında olacaktır. Alaz ve Asi ikilisi bu sefer de Alaz’ın cehenneminde yanacaklardır. Alaz Asiden, Asi de Alazdan beklemediği bir hareket görecektir. Cesur ise Umut’un ölümünden büyük pişmanlık duyar ve kendini pisliğin içinde bulacaktır. Gözlerini açtığında Çağla onun yanında olsa da; bu rüyadan onu Serhan uyandıracak ve Cesur’a başka bir motivasyon katacaktır, istemeden de olsa… Bu motivasyon Cesur’un adım atmaktan çekindiği yollara gitmesine sebep olacaktır. Günün sonunda Asi ve Cesur kendi evlerinde tekrar buluştuklarında Umut’un yokluğu yüzlerine tokat gibi çarpacaktır.

Tüm bunlar olurken Yaman Ali ise iyice dağılır fakat Rüya onun pusulası olarak yardıma koşacaktır. Yaralı haldeki Yaman’ı Güven’in yanına götürdüğünde ise Yaman, Metin’den aldığı bilgi ile Umut’un katilinin peşinde olan Güven’in planına dahil olacaktır.

Metin hastanenin önünden Serhan tarafından tutuklattırıldıktan sonra geçmişten gelen bir kanıt ile Şebnem’in karşına geçecek ve kızı Rüya ile kaybettiği yılları kazanma motivasyonu için büyük bir adım atacaktır. Metin’in varlığı ve geçmişten getirdiği kanıt Şebnem ve Serhan için büyük bir tehlike arz edecektir.

Serhan ise oyununun sonuçlarının doğurduğu problemler ile uğraşırken; Güven ve Yaman ikilisiyle kesişecektir. Serhan yine paçayı kurtarmayı başaracak mı? Güven’i oyun dışı bırakmayı kafaya koyan Serhan, Güven’in Yaman Ali’nin babası olduğu gerçeğinden kurtulmaya çalışırken hiç tahmin etmeği biri tarafından bu gerçeğin ortaya çıkarılması onun oyununu ne derece etkileyecektir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post