Yabani 25.Bölüm Fragmanı
Yabani 25.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yabani ilk bölümü ile 5 Mart Salı akşamı 20.00’de sizlerle buluşacak.

Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı’nın başrollerini paylaştığı Yabani dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YABANİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yaman, Deniz’e Rüya tarafından atılan mesajı duyduktan sonra Deniz’in bu zamana kadar karşılaşmadığı türde klinik bir vaka olduğunun farkına varır. Hiçbir şeyden haberi olmayan Rüya, Deniz tarafından manipüle edilmektedir. Yaman’ın herkese Deniz’in manipülatif kişiliğini kanıtlamaktan başka çaresi yoktur. Fakat Deniz bu zamana kadar tüm adımlarını hesaplı atmıştır. Yaman ise bu hesabı bozmaya kararlıdır.

Serhan’ın hastane yönetimini geri aldıktan sonra ilk hamlesi Güven ve Neslihan’ı şaşırtan bir karar olur. Güven, Özge’nin hamileliğini öğrendikten sonra, ona evliliklerine dair net bir cevap veremeyecek kadar karmaşık bir durumun içindedir. Özge, Güven’den duyması gerekenleri Serhan’dan duyar. Bu durum Serhan’ın Özge’yi Güven ve Neslihan’a karşı kullanmasını kolaylaştırır. Neslihan ise Yaman’ın Deniz tarafından sıkıştırıldığı köşede yanında duran tek kişidir. Yaman ve Deniz çatışması, Neslihan’la Özge’yi tekrar karşı karşıya getirir.

Manipülasyon, Deniz’in Yaman’a karşı kullanabileceği en iyi silahtır. Yaman’ı alt etmek istiyorsa çevresindeki herkesi kendi yanına çekmesi gerektiğini anlar. Etkileyemediği tek kişi, Deniz’i Asi’nin etrafında görünce deliren Alaz olur. Cesur adım adım mafya işlerinde ilerlerken, ismi gibi Cesur kişiliği hızla yükselmesini sağlamaktadır. Fakat karşılarına çıkan beklenmedik biri, Yaman ve arkadaşlarının sokaklarda geçen çocukluklarına dair en büyük acıları tekrar su yüzüne çıkaracaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post