Yabani 26.Bölüm Fragmanı
Yabani 26.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yabani ilk bölümü ile 12 Mart Salı akşamı 20.00’de sizlerle buluşacak.

Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı’nın başrollerini paylaştığı Yabani dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YABANİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yaman, kendisinin ve aynı zamanda Cesur’la Asi’nin sokaklarda geçen çocukluk yıllarındaki travmaların baş sorumlusunun burnunun dibinde olduğunu anlar. Sevdiği insanları geçmişten gelen bu hayaletten korumak zorundadır. Bu hayaletle tek başına yüzleşmeli, Asi ve Cesur’u uzak tutmalı, Rüya’yı tehlikeye atmamalıdır. Fakat hedefine yaklaştıkça, tehlikenin aslında hepsine ne kadar yakın olduğunu fark eder.

Serhan’ın bu adamla bir bağlantısı olduğunu fark etmesi, işleri bambaşka bir boyuta taşır. Gerçekten de Yaman ve arkadaşları için cehennemin kapıları aralanmaktadır.

Bu yeni ama aslında eski düşman, Yaman’la Alaz arasındaki bağı da kuvvetlendirir. Geçmişte yaşananların Asi’de nasıl izler bıraktığını anlayan Alaz, artık reddedemediği aşkına daha da sıkı sarılır. Fakat Asi’nin kalbinde açtığı yaraları onarmak kolay değildir ve kendi hataları, Asi’yi tehlikenin göbeğine doğru itmektedir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post