Yalnız Kurt 25. Bölüm 2. Fragmanı
Yalnız Kurt 25. Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yalnız Kurt dizisinin yeni kısmı 11 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Cihan Ünal ve Hasan Deniz yaran şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı ONLİNEFRAGMANLAR sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa müddette bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son kısımda neler yaşandı?

Altay ve Yıldırım Timi, Golyat’ın elinden Türk ordusu envanterine kayıtlı beş füzeden ucunu alabilmişlerdir. Haruncan son dakika hamlesiyle, iki füzeyi kurtarır. Bu füzeleri Yunanistan’a ateşleyecek ve Türk Yunan savaşını başlatacaklardır. Tim ilk önce yaralı Müstakim ile ilgilenir arkasından ilk hedef kalan füzeleri bulmaktır.

Golyat’a bağlı İstanbul Konsülü Türkiye ile Yunanistan arasından büyük bir cenk çıkarmayı planlarken, kendi arasında de büyük bir karmaşık yaşamaktadır. Raşit’in Abraham Müller’den kalan paraları ele geçirmeye çalışması, Halit’in başına emir davranışları Harun Karacabey’i bir yol ayrımına getirmiştir. Altay füzelerin yerine artık ulaşamayacaklarını düşünmektedir.

Bu noktada devreye Viking girer. Sınır ötesi operasyonda yakaladığı Profesör lakaplı terörist üstünden roket eğitimi alan kişilere ulaşılacak ve füzelerin takip edeni bu sayede yapılacaktır. Altay bir plan yapar ve Haruncan ile Profesör’u bir araya getirir. Böylelikle rolü kime verdiğini öğrenecektir. Ama işler beklediği benzer biçimde gitmeyecektir

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post