Aile 17.Bölüm Önizleme
Aile 17.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Aile dizisi yeni bölümüyle 24 Ekim Salı akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı Aile dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

AİLE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Aslan (Kıvanç Tatlıtuğ) ailesini bu sıkıntıdan kurtarabilmek için ölümü bile göze alır. Devin (Serenay Sarıkaya), Soykanları hiç beklemedikleri bir sürprizle karşı karşıya getirecektir.

Çiftlik evde çıkan yangının ardından Hülya hayattaki en büyük kalesi olan evini kaybetmenin acısını yaşarken; Aslan, Leyla’yı hapisten kurtarmak için elinden geleni yapar. Bunun için de Melek’in yaşaması gerekmektedir. Diğer taraftan Nedret’ten marina ortaklığı için olumsuz yanıt alan Aslan, Soykanlara kesilen yüklü para cezasının ilk taksidini ödeyebilmek için yeniden karanlık işlere girmek zorunda kalır. Ancak Devin; Aslan’ın bu geri dönülmez yola girmesine engel olmak ister.

Aslan’ın kirli işlere döndüğü öğrenen İlyas ve Cihan, bu durumu bir fırsat olarak görürler. İlyas marinada Aslan’la ilk kez karşı karşıya gelirken; Cihan ise Soykanları bitirecek yeni bir hamle için harekete geçer. Diğer taraftan Cihan’ın Serap’la ilgili öğreneceği bir gerçek ikiliyi karşı karşıya getirecektir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post