Aile 28.Bölüm Fragmanı
Aile 28.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Aile dizisi yeni bölümüyle 16 Ocak Salı akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı Aile dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

AİLE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

İlyas bir yandan Aslan’la mücadelesini sürdürürken diğer yandan da kendi planını işletmeye devam eder. Türkiye’den kaçma planı yapan İlyas, yıllar sonra bulduğu oğlu Bedri’yi yanında götürmek ister. Aslan ve Cihan, olaya karışan kim varsa teker teker ortadan kaldırırken geriye yalnızca İlyas kalır. Acaba Aslan, İlyas’tan sonsuza dek kurtulmayı başarabilecek midir?

Diğer taraftan hastanede yaşam mücadelesi veren Devin’in sağlık durumuyla ilgili önemli bir gelişme yaşanır. Aslan soluğu hastanede alırken başta Aslan ve Devin olmak üzere tüm aileyi etkileyecek büyük bir tehdit, ortaya çıkacağı gün için hazırlanmaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post