Aile 18.Bölüm 2. Fragmanı
Aile 18.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Aile dizisi yeni bölümüyle 31 Ekim Salı akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı Aile dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

AİLE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Devin’in, Nedret’i ikna etmesiyle marinaya aranılan ortak bulunmuş olur. Ancak Nedret’in İstanbul’a gelişi aile içindeki tüm dengeleri değiştirecektir.

Hülya artık birlikte yaşayacağı azılı düşmanına karşı evdeki hakimiyetini korumaya çalışırken eski defterler açılacaktır. Diğer taraftan Aslan da ortağı Bedri’ye karşı marinadaki hakimiyetini korumaya çalışırken işlerinin baltalanmasına sebep olan hainin peşine düşer. İbo’nun kendileri için artık büyük bir tehdit olduğunu düşünen İlyas ve Serap, onu oyun dışı bırakmak isterler. Serap gerekli planı kurarken; Cihan’ın da aklında kendilerine müttefik yapacakları yeni bir isi vardır. Bunun için harekete geçer

Nedret’i getirdiği için Devin’le karşı karşıya gelen Hülya, ailesine karışmasının bedelini Devin’e kendi ailesi üzerinden ödetmeye kararlıdır. Hülya’nın hamlesi Neşe’nin başına büyük bir dert açar. Devin annesini korumaya çalışırken; hatırlamak bile istemediği yıllar önceki o geceye döner. Aslan ise Devin’i yalnız bırakmazken; sevdiği kadını aşkın iyileştirici gücüne inandırmaya çalışacaktır.

Leyla tarafında işler iyice sarpa sararken Aslan içlerindeki haini sonunda bulur. Tüm aileyi elleriyle yaptığı yeni masada toplar. Tüm Soykanlar şimdi ilk kez aynı sofradadır. Ancak ailece yenecek güzel bir akşam yemeği beklenmedik olaylara sebep olacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post