Ateş Kuşları 38.Bölüm 2. Fragmanı
Ateş Kuşları 38.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Ateş Kuşları dizisinin yeni bölümü 12 Ocak Cuma akşamı 20.00’de ekrana gelecek.

İlayda Alişan, Hande Soral ve Görkem Sevindik’in başrollerini paylaştığı Ateş Kuşları dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ATEŞ KUŞLARI YENİ BÖLÜM ÖZET

Her şeylerini kaybeden Ateş Kuşları için hayatlarında yeni bir dönem başlamıştır. Artık başlarını sokacak bir evleri dahi yoktur. Yaşadıklarıyla daha da sarsılan Gülayşe bir kere daha ayağa kalkabilecek midir? Gülayşe’ye destek olmaya çalışan Barbaros ise uzun zamandır kaçtığı bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Öte yandan tüm bu olanları, hayatlarının en mutlu günlerini yaşayan Ali ve Mercan’dan nasıl saklayacaklardır? Hayata yeniden tutunmak için adım attıkları yerde, onları hangi büyük sınavlar beklemektedir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Ставки на Спорт: Лучшие Коэффициенты На Сегодня, сделано Онлайн СтавкСтавки на Спорт: Лучшие Коэффициенты На Сегодня, сделано Онлайн СтавкСтавки на Спорт: Лучшие Коэффициенты На Сегодня, сделано Онлайн Ставку Ставки На Спорт Онлайн Букмекерские Ставки На Футбол и Сегодня Прогнозы на Спорт Сделать Live Ставку На Спорт На Сайте